کفش فوتبال آدیداس ایکسباعث درمان کمردرد می شود

اخیراً سازمان های بازیکنان و تولیدکنندگان کفش فقط به مفاهیم طراحی کفش فوتبال آدیداس ایکس علاقه مند شده اند.پیشگیری از آسیب و افزایش عملکرد از عوامل مهم در طراحی هر کفش ورزشی است.

به عنوان نکته ای برای تأمل، به این نکته اشاره کنید که طراحی نادرست کفش می تواند منشاء آسیب هایی باشد که به ویژه زانوها و مچ پا را درگیر می کند.

صدماتی که در هنگام چرخش، تغییر جهت یا ضربه زدن بازیکن فوتبال به زمین گیره میخ ها روی زمین گیر می کنند، کاملاً شناخته شده هستند که به ویژه به رباط های زانو آسیب می زند.

چکمه فوتبال نوعی کفش است که برای تمرین فوتبال در نظر گرفته شده است که با ویژگی خاصی که بسته به استفاده از آن، انواع مختلف گل میخ در زیره آن گنجانده شده است.

کفش

مشخص شده است که کفش فوتبال دارای عملکرد ارگونومیکی است (Lees & Kewley 1993) و به این نویسندگان اشاره می کند که باید کفشی راحت برای پوشیدن باشد و نباید مانعی برای بازیکن باشد و همچنین با شرایط شخصی بازیکن سازگار باشد. نیازها و نیازها.

برای دانستن خواسته‌های خاص بازی، الزامات فیزیکی که در کفش فوتبال در طول جلسات تمرینی و مسابقات رخ می‌دهد، تجزیه و تحلیل و ثبت شده است.

بر اساس این تحلیل، انواع اصلی حرکات انجام شده در طول بازی و همچنین فراوانی وقوع آنها در طول بازی و در حین تمرین شناسایی شده است. سپس این اقدامات در شرایط آزمایشگاهی که نیروهای واکنش زمینی ثبت شد، تکرار شد.

نیروهای اعمال شده و متحمل شده در هر قسمت از پا برای هر اقدام خاص از بازی فهرست‌بندی شدند و تعداد دفعات تکرار هر عمل ارزیابی شد و بعداً مربوط به مشکلات خاصی بود که بازیکنان تجربه می‌کردند.

مالش ناشی از چکمه ها بر روی پوست پا شایع ترین مشکل بود و در 27 درصد از بازیکنان حرفه ای و در 15 درصد از آماتورهای مورد مطالعه ثبت شد. قرار گرفتن درزها در قسمت جلوی پشتی جانبی چکمه، علت این مشکل، همزمان با خطوط تنش اصلی چکمه بود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.