کفش فوتبال آدیداس کوپا می تواند باعث بروز آرتروز زانو شود

طراحان کفش فوتبال آدیداس کوپا نیاز به تطبیق انعطاف پذیری کفش با خود پا را تشخیص داده اند. این امر با ایجاد یک سری چین‌ها یا یاگا در کف کفش در امتداد خط عرضی که در ارتفاع سرهای متاتارس پا قرار گرفته است، حاصل می‌شود. در حالی که خط توسعه طراحی در حال حاضر در حال اجرا است، عوامل دیگری هنگام جستجو برای عملکرد و راحتی در آن شناسایی شده اند

در قسمت بالایی کفش، راحتی ضروری است. وی می افزاید: هنگام طراحی کفش، انجام مطالعات راحتی فوری و طولانی مدت ضروری است.

به گفته فراندیس، چند سال پیش توجه نمی شد که قسمت خارجی قسمت بالایی کفش باید پایین تر از قسمت داخلی باشد و برخی از بیماری ها در مالئول رخ داده است. با این حال، اکنون این مشکل برطرف شده و تمام کفش ها طراحی مناسبی دارند.

کفش

کاسه پا (قسمت انتهایی کف پا) طبق سلیقه فردی ساخته می شود، در حالی که برخی از فوتبالیست ها پوست نرمی را ترجیح می دهند که با آن تماس با توپ را احساس کنند، برخی دیگر مانند کسانی که مشکلات ناخن دارند، نیاز به تقویت دارند.

انواع کفش هایی نیز وجود دارند که میخ های آن به گونه ای طراحی شده اند که این اثر را در چرخش ها یا جابجایی های جانبی به حداقل برسانند. به همین ترتیب، او اظهار می کند که میخ ها را می توان به عنوان بخشی از کفش قالب گیری کرد یا می توان آنها را تعویض کرد.

توزیع ناودانی ها در پاشنه پا نیز برای کنترل خوب پای عقبی مهم است، زیرا پای عقبی ناپایدار بر روی یک پایه نامشخص، اثر خوابیدن یا انحراف آن را افزایش می دهد، و پیچ خوردگی های مچ پا مانند پاهای کاوواروس را تسهیل می کند، که مواردی هستند که بیشترین بروز را در بین دارند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.