کلان فروشی نوار تیپ پلاک دار

به منظور تسهیل در جابه جایی و انتقال مایعات از نوار تیپ ها استفاده می کنند. نوار تیپ ها دارای انواع مختلفی هستند. نوار تیپ پلاک دار یکی از پرکاربردترین نوارها به ویژه در حوزه آبیاری کشاورزی است.

در این مقاله به معرفی نوار تیپ پلاک دار و مزایای آن می پردازیم.

کلان فروشی نوار تیپ پلاک دار

استفاده از نوار تیپ پلاکدار چه محاسنی دارد؟

استفاده از نوار تیپ پلاکدار چه محاسنی دارد؟ نوارهای تیپ دارای ویژگی های مختلفی هستند که بر اساس این ویژگی ها انواع نوار تیپ را می توان در سه دسته تقسیم کرد:

  1. نوار تیپ ساده
  2. نوار تیپ درز دار
  3. نوار تیپ پلاک دار

از نوار تیپ ها به طور کلی در صنعت کشاورزی و به منظور سیستم آبیاری هیدروپونیک استفاده می کنند.

از نوار تیپ های پلاک دار و درز دار به منظور انتقال آب به شیوه قطره ای استفاده می کنند. روش آبیاری قطره ای روشی مناسب برای یکدست آبیاری کردن زمین های وسیع است.

علاوه بر این نوار تیپ پلاک دار دارای محاسن دیگری است که به آن ها اشاره می کنیم. جنس این نوار تیپ به گونه ای است که حمل آن را سهل می کند، چون سبک است و به دلیل منعطف بودن به راحتی قابل جمع شدن در فضای کمی هستند.

از جانبی دیگر جنس این نوار تیپ باید به گونه ای باشد که در برابر تغییرات آب و هوایی کیفیت خود را از دست ندهد.

این نوار ها در معرض تابش مستقیم خورشید هستند، سرمای زمستان را باید تحمل کنند، همچنین احتمال تماس با کود و سم های شیمیایی وجود دارد. اگر جنس تشکیل دهنده آن ها مرغوب نباشد به مرور دچار خوردگی می شود و سوراخ هایی روی آن ایجاد می شود.

جنس پایه آبپاش آبیاری و نوار تیپ ها پی وی سی است.

حسن دیگر نوار تیپ پلاک دار را نصب راحت آن می توان دانست که در زمانی کم امکان پذیر است.

ویژگی مثبت دیگر کمک به صرفه جویی در مصرف آب است، اما چگونه این کار را می کند؟

نوار تیپ پلاک دار میزان آبی که در خود جریان دارد را تنظیم می کند تا به طور یکدست زمین آبیاری شود، اینگونه از هدر رفتن آب اضافی جلوگیری می کند.

سفارش فروش نوار تیپ پلاک دار

سفارش فروش نوار تیپ پلاک دار نصب نوار تیپ پلاک دار یکی از ملزومات کشاورزی است. آبیاری زمین های وسیع کار دشواری است به همین دلیل تعبیه کردن تجهیزاتی که این عمل را تسهیل کند یکی از اقدامات ضروری است.

هنگامی که قصد سفارش نوار تیپ پلاک دار مورد نیازتان را دارید حتما قطر نوار و مقداری که متناسب با فضای شما است را در نظر داشته باشید.

فروش  لوازم آبیاری تحت فشار نوار تیپ پلاک دار یکی از خدماتی است که توسط فروشگاه های کشاورزی عرضه می شود. سایت حاضر امکان ثبت سفارش از سوی شما را دارد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.