کمربند مردانه لویی ویتون می تواند باعث ایجاد تنگی نفس در مردان شودر

کمربند مردانه لویی ویتون شیک چرمی برس دار مشکی برای مردان این کمربند برای یک لباس شیک و رسمی مناسب است، هم برای استفاده روزمره و هم برای مراسم های خاص مانند مهمانی ها و عروسی ها.

سگک ظاهری کلاسیک در رنگ نیکل براق دارد. چرم برس خورده با کیفیت عالی است و با تمام کفش های برس خورده در یک رنگ مطابقت دارد. قسمت پایین کمربند از چرم طبیعی گوساله، دباغی شده گیاهی است.

مشخصات فنی کمربند مشکی براق مردانه:

  • رنگ سیاه
  • ارتفاع: 3.5 سانتی متر
  • رویه چرم: چرم براق
  • چرم پایین: چرم گوساله دباغی شده گیاهی
  • بسته بندی: کمربند همراه با برچسب و جعبه اصلی است که برای هدیه مناسب است.
  • طرز کار: 100% “دست ساخته شده در ایتالیا” با کیفیت واقعی ایتالیایی.

اندازه گیری دور کمر در سوراخ مرکزی محاسبه می شود. 5 سوراخ ضامن تناسب عالی در هر شرایطی است. اگر نمی توانید سایز خود را پیدا کنید یا تصمیم ندارید یک سایز بزرگتر انتخاب کنید.

کمربند

تسمه را می توان به راحتی در صورت لزوم کوتاه کرد و به یک پیچ برای تنظیم مجهز است. در صورت لزوم، می توانید کمربند را خودتان تنظیم کنید یا قبل از حمل و نقل، درخواست تنظیم موقت به صورت رایگان کنید!

کمربند چرمی یکی از اکسسوری های مهم در ظاهر هر مردی است. هیچ قانون مدونی برای انتخاب آن وجود ندارد، اما علاوه بر سلیقه شخصی، توصیه هایی نیز می تواند به من در انتخاب بهترین کمربند کمک کند.

به نظر شما کمربند یک اکسسوری کاملا کاربردی است؟ پس این مقاله برای شما نیست. در اینجا ما در مورد سبک صحبت می کنیم، توانایی ترکیب یک شی با لباس شما.

از شیک ترین تا روزمره تا اسپورت. هیچ قانون دقیقی برای پیروی وجود ندارد، بسیاری از موارد نیز به سلیقه شخصی شما بستگی دارد. اما در اینجا یک سری نشانه های مفید برای کمربندهای چرمی مردانه وجود دارد که می تواند برای شما مناسب باشد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.