کیف بافتنی که باعث اهلی شدن حیوانات وحشی شد

با راهنمایی دقیق، می توانید با دستان خود یک کیف بافتنی زیبا و منحصر به فرد بسازید. کیف های زنانه قلاب بافی، کیف های دستی بچه گانه و کیف های رسمی مردانه.
برای هر مدل، الگوهای قلاب بافی دقیق ارائه شده است. کیف دستی را که دوست دارید ببینید، انتخاب کنید و ببافید. اگر به طور ناگهانی می خواهید کار خود را با خوانندگان به اشتراک بگذارید، خوشحال می شویم مدل های کیف قلاب بافی و سایر محصولات دست ساز شما را در صفحات سایت قرار دهیم.
کیسه مربع های رنگارنگ پنجشنبه 7 مارس 2019 عنوان: الگوهای قلاب بافی کیف برچسب ها: الگوهای قلاب بافی | کیف قلاب بافی | کیف بافتنی | کیف های قلاب بافی بازدید: 19736 کیف های قلاب بافی برای زنان کیف دستی قلاب بافی با موزاییکی از مربع های رنگارنگ روشن و شاد است.
کیف
می توانید نخ های باقی مانده را وصل کنید. اندازه کیف بافتنی: حدود 34 در 34 در 11 سانتی متر. برای بافندگی شما نیاز دارید: هر کدام 100 گرم صورتی تیره، نارنجی، سیب سبز، صنوبر؛
50 گرم دلتا سفید، رسدا، قرمز آتشین، گیلاسی، سبز چمنی، بنفش، طلایی (50٪ پنبه. 50٪ اکریلیک، 123 متر / 50 گرم) قلاب شماره 4،5 و 5 نحوه قلاب بافی کردن کیف، توضیحات و الگوها

یک کیف روباز کوچک به سبک وینتیج از نقوش قلاب بافی مثلثی و شش ضلعی مونتاژ شده است.

توضیحات بافت کیف بر روی سایز تقریبی 35 سانتی متر محاسبه شده است.

مدل مد زیبا برای خانم های مدرن.

برای قلاب بافی کیف به موارد زیر نیاز دارید:

  • 200 گرم بژ 100٪ پنبه؛
  • قلاب نازک شماره 1.75.

کیف های قلاب بافی روز به روز محبوب تر می شوند، و اکنون مد نه تنها برای کیف های خرید، که اخیراً در مورد آن صحبت کردیم، بلکه برای کیف های بزرگ خریداران، جادار و راحت است.

شما می توانید مقدار قابل توجهی خرید و همه چیزهای زنانه را در آنها قرار دهید و به عنوان یک ساحل گزینه بسیار خوبی خواهند بود.

اما، البته، لوازم جانبی کوچک همیشه قدردانی می شود. به طور کلی هر مدلی را به سلیقه خود انتخاب کنید، من برای شما الگوها و توضیحات بافتنی زیباترین کیف های شیک را آماده کرده ام.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.