گلیم فرش ماشینی ۶ متری می تواند به عنوان ضربه گیر در اتاق کودک

در یک خانه مرطوب، گذاشتن یک یا دو ورق روزنامه زیر گلیم فرش ماشینی ۶ متری مفید است. روزنامه رطوبت را جذب می کند و کپک نمی زند. تغییر دوره ای روزنامه برای جلوگیری از خیس شدن آن ضروری است.

در 20 آگوست 1951، مجله Life ایالات متحده مقاله ای را در مورد فرش ملکه میونگ سونگ با عنوان فرعی “فرش 48 پوست پلنگ در یک کیسه نظامی به ایالات متحده تحویل داده شد” با عنوان بزرگ “سوغات گروهبان” منتشر کرد. ” این مطلب با عکسی از فرش بزرگ و زیبای پوست پلنگ همراه است که چشمان شما را گشاد می کند.

به نظر می رسد که فرش پلنگ کره ای در آن زمان توجه آمریکایی ها را به خود جلب کرده و توجه بسیار زیادی را به خود جلب کرده است.

علاوه بر مجله لایف، مقالات مرتبط در نیویورک تایمز، ساراسوتا هرالد تریبون (29 ژوئیه 1951، روزنامه منتشر شده در ساراسوتا، فلوریدا)، و گتیسبورگ تایمز (27 ژوئیه 1951) منتشر شد.

اگرچه ما نتوانستیم متن اصلی مقاله نیویورک تایمز را پیدا کنیم، اما از این واقعیت که ساراسوتا هرالد تریبون و دیگران به مقالات مرتبط با نیویورک تایمز استناد کردند، می توان دریافت که نیویورک تایمز، یک روزنامه معتبر آمریکایی ، همچنین در این مورد به این روزنامه ها گزارش داده است.

گلیم

بر اساس این مقاله، Nam Gung-yeom، سرکنسول وقت در نیویورک، زمانی که در رسانه های آمریکایی گزارش شد، بر بازگرداندن فرش پلنگ ساخت کره تاکید کرد.

مقاله فرش پلنگ، Sarasota Herald Tribune، 29 ژوئیه 1951. 2 مرحوم Namgung Yeom که به عنوان اولین کنسول عمومی در نیویورک خدمت می کرد.

سرنوشت فرش پلنگ ملکه میونگ سونگ، همانطور که در مقالات مجله لایف گزارش شده است، به اندازه ملکه میونگ سونگ نامشخص است. این فرش در 16 ژوئن 1951 به ایالات متحده رسید.

اورون گیلتنر، سرباز آمریکایی که در جنگ کره شرکت کرده بود، آن را به قیمت 25 دلار از یک دلال عتیقه در سئول خرید و به کشور خود فرستاد.

در طول جنگ کره، که از ژوئن 1950 تا ژوئیه 1953 طول کشید، بسیاری از آثار باستانی در سطح گنجینه داخلی گم شده یا به سرقت رفته بودند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.